BAMDADZAGROSONLINE.IR
کد خبر : 254248
دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ ، 18:00

بهروز افخمی با بیان اینکه به تازگی از پخش سریالش مطلع شده است، گفت: خوشحالم که بالاخره پخش این مجموعه به نتیجه می‌رسد اما خودم هم کنجکاوم که چه شده تلویزیون یاد کار من افتاده است.

به گزارش بامداد زاگرس آنلاین  و به نقل از ایسنا:«رعد و برق» نام مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی بهروز افخمی و تهیه‌کنندگی داوود هاشمی است که سال ۱۴۰۰ و برای پخش از شبکه پنج سیما ساخته شد. این سریال روایتی از سیل در استان‌های شمالی و غربی کشور در نوروز ۱۳۹۸ است که در ماه رمضان همان سال ۱۴۰۰، دو قسمت از آن روی آنتن رفت ولی بعد به دلیل اختلاف میان کارگردان و مدیران شبکه بر سر انجام مراحل فنی پس‌ از تولید، از جدول پخش خارج شد، تا امروز ۱۴ آبان‌ماه که بدون اعلام قبلی در جدول پخش شبکه یک سیما قرار گرفت.

 

بهروز افخمی در این زمینه توضیح داد: تقریبا دو روز قبل به من خبر دادند که قرار است «رعد و برق» از تلویزیون پخش شود و خوب است که به سرانجام رسید چون بیشتر از یک سال است که نسخه نهایی و کامل را تحویل داده بودم ولی انقدر پخش آن طول کشید که به نظر می‌رسید اصلا آن را فراموش کرده‌اند.

او درباره اینکه آیا تغییراتی در سریال انجام شده است، گفت: به هر حال تلویزیون سازوکار پخش خود را دارد و ممکن است حذفیاتی هنگام پخش اتفاق بیفتد که البته ما هم چانه‌زنی‌های خود را می‌کنیم و معمولا در تعامل با پخش هستیم ولی هنوز به این مرحله نرسیده‌ایم. ضمن اینکه قسمت اول سریال قبلاً یک بار پخش شده و به همان شکل دوباره پخش خواهد شد.

وی که از نتیجه نهایی کارش رضایت دارد، درباره زمان پخش سریال به ویژه پس از حاشیه‌های اخیری که در فضای مجازی داشته است، گفت: شاید این حاشیه‌ها باعث شده فکر کنند من به یاد مردم آمده‌ام و خوب است که حالا سریالم پخش شود. خودم هم کنجکاو هستم و می‌خواهم بپرسم که چه شده الان به یاد سریال من افتاده‌اند. با این حال به نظرم زمان خوبی برای پخش سریال در نظر گرفته شده بخصوص اینکه در شبکه یک سیما است.

به گزارش ایسنا، حضور اخیر بهروز افخمی در شهرک محل سکونت داریوش مهرجویی پس از قتل این فیلمساز و همسرش و نحوه بیانش برای اینکه قصد دارد یک داستان به سبک هیچکاک از این جنایت بسازد، حاشیه‌ساز شد.

 

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha
آخرین اخبار
پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت حکیم فردوسی

پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت حکیم فردوسی

یکی از خصیصه های تمایز انسان و حیوان زبان ...
امیدوارم با هنرم مروج امور خیر خواهانه باشم

امیدوارم با هنرم مروج امور خیر خواهانه باشم

من با هنر زندگی می کنم و آرزو دارم که بتوانم ...
استاد مهدی اهلی ، هنرمندی شایسته تجلیل امامهجور و گمنام!

استاد مهدی اهلی ، هنرمندی شایسته تجلیل امامهجور و گمنام!

استاد مهدی اهلی به پنجه مضراب سریعش در نوازندگی ...
مهمترین وظیفه ما برگزاری اکسپوهایی برای  حمایت از هنرمندان است

مهمترین وظیفه ما برگزاری اکسپوهایی برای حمایت از هنرمندان است

امیر عبیداوی گفت؛ توجه به هنرمندان خطه خوزستان ...