BAMDADZAGROSONLINE.IR
کد خبر : 384545
پنج شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ ، 10:57

ملی‌پوش سابق فوتبال ایران می گوید برای این که صنعت نفت آبادان همچنان به فعالیت خود در لیگ برتر ادامه دهد، لیگ فصل آینده با ۱۸ تیم برگزار شود.

به گزارش بامداد زاگرس آنلاین و به نقل از ایسنا :ابراهیم تهامی  درباره سقوط نفت آبادان به لیگ یک، اظهارکرد: آبادان در جنگ و بعد از جنگ مظلوم واقع شد و با توجه به این مهم برای اهمیت به مردم علاقه مند به فوتبال این شهر، می توان لیگ برتر را فصل آینده با ۱۸ تیم برگزار کرد تا صنعت نفت و حتی پیکان که اکنون دو تیم سقوط کرده به لیگ یک هستند، به فعالیت خود در لیگ برتر ادامه دهند.

او در واکنش به این سوال که با این شیوه به نظر می آید جذابیت های فوتبال برای تلاش تیم ها جهت بقا و نیفتادن از بین می‌رود، گفت: اگر برنامه ریزی خوبی صورت بگیرد جذابیت های فوتبال در لیگ برتر ایران از بین نخواهد رفت. حتی لیگ برترهای برخی کشورها با ۱۸ تا ۲۰ تیم نیز برگزار می شوند و توام با جذابیت و رقابت بالا هستند. به نظرم در ایران هم می‌توان این کار را کرد، ضمن این که به افزایش حضور تماشاگران در استادیوم ها هم کمک خواهد شد.

این پیشکسوت فوتبال در پاسخ به این سوال که فکر نمی کنید بهتر بود باشگاه نفت آبادان از ابتدای فصل چاره ای می اندیشید که در نهایت کار این تیم به سقوط ختم نشود؟ عنوان کرد: بله بهتر بود که کار به درستی مدیریت می شد اما در این بین تجربه خوبی هم به دست آمد که برای بقای تیم های مان نیاز به مدیریت خوب و بستن تیم های خوب داریم. به نظرم با مشکلاتی که این فصل برای نفت به وجود آمد، به تجربه کاملی برای تیم داری موفق در آینده دست پیدا کرد.

او تاکید کرد: در این بین با سقوط صنعت نفت، مردم آبادان خیلی مظلوم واقع شدند زیرا تمام علاقه و عشق این مردم که تفریح خاصی ندارند، همین تیم است. اکنون هم باید همه مسئولان ازجمله فدراسیون فوتبال می توانند به گونه ای برنامه ریزی کنند که لیگ ۱۸ تیمه برگزار شود، زیرا آبادان دین خود را به ایران ادا کرده است. از همه می خواهم حمایت کنند تا نفت در لیگ برتر بماند و چه اشکالی دارد با این کار به جذابیت فوتبال و حضور پرشور هواداران در استادیوم‌ها کمک کنیم.

 

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha
آخرین اخبار
برگزاری فیستوال استعدادیابی مدارس فوتبال اهواز

برگزاری فیستوال استعدادیابی مدارس فوتبال اهواز

در این فیستوال بازیکنان برتر شناسایی شدند ...
شاهین اهواز و برنامه های بزرگ در فوتبال استان خوزستان.

شاهین اهواز و برنامه های بزرگ در فوتبال استان خوزستان.

از مسعود نوروزی سر مربی تیم بزرگسالان خواستیم ...
فقدان امکانات ما را شرمنده کوهنوردان کرده است!

فقدان امکانات ما را شرمنده کوهنوردان کرده است!

اقبال از علاقه مردم ایذه به حضور در کوهستان ...
فوتسال فولاد خوزستان به دنبال تکرار قهرمانی در دنیا

فوتسال فولاد خوزستان به دنبال تکرار قهرمانی در دنیا

کسب ۵ عنوان قهرمانی و یک نایب قهرمانی کشور،قهرمانی ...