BAMDADZAGROSONLINE.IR
کد خبر : 384564
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ، 07:12

فیلم کوتاه «وراغ»، تایید شده در ششمین شورای پیچینگ خوزستان و محصول انجمن سینمای جوانان ایران دفتر اهواز در ژانر اجتماعی مراحل تولید خود را پشت سرگذاشت.

به گزارش بامداد زاگرس آنلاین و به نقل از روابط‌ عمومی انجمن سینمای جوانان خوزستان، «وراغ» فیلمی بومی به زبان فارسی ـ عربی است که فیلم‌برداری آن به تازگی در خوزستان اتمام یافت و مراحل تدوین آن آغاز شده است. ابتسام بغلانی، سعید نگراوی، سید شاکر موسوی، دنیا براجعه، هاشم عساکره، آمنه صالحی، سهیلا نوین پور، محمد پرتوافکن و سید عقیل غراوی در این فیلم نقش آفرینی کرده‌اند.

این فیلم روایت  مادری است که برای آخرین دیدار فرزندش که به اعدام محکوم است، باید سوار تنها مینی بوس روستا شود در حالی که مسافران مینی بوس خانواده مقتولی هستند که قصد دیدن اعدام همان فرد را دارند. وراغ به معنی اولین تلالو و درخشش است.

عواملی که در ساخت این فیلم کوتاه همکاری داشته‌اند: نویسنده و کارگردان: میلاد ملحانی تهیه‌کننده: انجمن سینمای جوانان ایران – دفتر اهواز و میلاد ملحانی مدیر فیلم‌برداری: مهران کلنگ دار صدابردار: بهشاد مطیعی  بازیگردان: محمد پرتو افکن تدوین: رضا رضایی طراح لباس: ناهید کرمی مدیر تولید: ایوب مروانی منشی صحنه: صفورا برسان عکاس پشت صحنه: رویا حسینی طراح گریم: مهرناز چهرازی

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha
آخرین اخبار
بهار در ادب فارسی

بهار در ادب فارسی

منوچهری دامغانی بزرگترین شاعر طبیعت گرای ...
پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت حکیم فردوسی

پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت حکیم فردوسی

یکی از خصیصه های تمایز انسان و حیوان زبان ...
امیدوارم با هنرم مروج امور خیر خواهانه باشم

امیدوارم با هنرم مروج امور خیر خواهانه باشم

من با هنر زندگی می کنم و آرزو دارم که بتوانم ...
مهمترین وظیفه ما برگزاری اکسپوهایی برای  حمایت از هنرمندان است

مهمترین وظیفه ما برگزاری اکسپوهایی برای حمایت از هنرمندان است

امیر عبیداوی گفت؛ توجه به هنرمندان خطه خوزستان ...