BAMDADZAGROSONLINE.IR
کد خبر : 324424
یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ، 18:44

داور جنجالی فوتبال ایران بابت اتفاقات اخیر عذرخواهی کرد.

به گزارش بامداد زاگرس آنلاین و به  نقل از ایسنا :عباس راکی داور مطرح فوتبال ایران که چندی قبل به دلیل بیان برخی مسائل درباره هیات فوتبال خوزستان از سوی کمیته اخلاق محروم شده بود، در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا به رفع سوءتفاهمات پرداخت و بابت این اتفاقات عذرخواهی کرد.

در ادامه گفت‌وگوی عباس راکی را می‌خوانید:

«درباره حواشی پیش آمده باید بگویم فوتبال است و حواشی خاص خود را دارد؛ زمانی که رئیس هیات فوتبال ایذه بودم یک سری ابهامات و شک و شبهات برای من مطرح بود که آن‌ها را در رسانه‌ها مطرح کردم. بعد از این موضوع نیز در جلسه‌ای که با آقای فاخر باوی رئیس کمیته انضباطی هیات فوتبال خوزستان داشتم، این مسئول موارد مربوط به امور مالی هیات فوتبال و خودروهای هیات فوتبال را برای من شفاف‌سازی کرد و رفع ابهام شد. همچنین جا دارد از رئیس هیات فوتبال خوزستان، کادر هیات فوتبال و تمام کسانی که در این جریان اذیت شدند، عذرخواهی کنم و امیدوارم من را ببخشند.

من تنها نماینده داوری فوتبال خوزستان در لیگ برتر فوتبال هستم و بعد از جریانی که پیش آمد به این باور رسیدم که باید این حواشی و موضوعات را مدیریت می‌کردم. به هر حال آقای طالقانی پدر ما است و اگر در این قضیه با تندی صحبت کرد این نوع رفتار او پدرانه بود که متأسفانه من برداشت اشتباهی از این قضیه داشتم و اگر قصوری از سوی من صورت گرفته است، امیدوارم آقای طالقانی به عنوان یک پدر من را ببخشد. 

 

اکنون معتقدم در آن مقطع زمانی نباید آن مسائل در رسانه‌ها مطرح می‌شد و بهتر بود در جلساتی صمیمانه با هیات فوتبال موارد را مطرح می‌کردم تا درباره آنها شفاف‌سازی صورت می‌گرفت و مشکلات حل می‌شد. به هر حال مقصر من بودم و اصلا دوست نداشتم با توجه به اینکه من عضوی از خانواده هیات فوتبال خوزستان بودم کار به اینجا کشیده می‌شد.

به هر حال با توجه به ورود بزرگان و پیشکسوتان و از جمله آقای باوی رئیس کمیته انضباطی هیات فوتبال خوزستان، خوشبختانه مشکلات پیش آمده مرتفع شد و اگر خدا بخواهد من مجدداً به میدان قضاوت بازخواهم گشت.

 

البته با توجه به ارتباط خوبی که پیش از این بین من و آقای طالقانی وجود داشت خیلی‌ها انتظار نداشتند این موضوع و حواشی مطرح و تا این اندازه پررنگ شود و البته خود من و آقای طالقانی هم پیش‌بینی رقم خوردن چنین اتفاقاتی را نداشتیم. آقای طالقانی سال‌هاست برای فوتبال خوزستان زحمت کشیده است و من باید در این قضیه کوتاه می‌آمدم که خوشبختانه با ورود بزرگان این قضیه ختم به خیر شد.

در این مدت دوری از داوری فوتبال برای من بسیار سخت بوده است اما اکنون برای بازگشت به میادین و قضاوت آماده هستم. امیدوارم با نگاه پدرانه آقای طالقانی مشکلات موجود مرتفع شود. خوشبختانه داوری خوزستان از ظرفیت خوب برخوردار است و در این سال‌ها نیز پشتوانه‌سازی خوبی برای داوری استان صورت گرفته است.»

 

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha
آخرین اخبار
برگزاری فیستوال استعدادیابی مدارس فوتبال اهواز

برگزاری فیستوال استعدادیابی مدارس فوتبال اهواز

در این فیستوال بازیکنان برتر شناسایی شدند ...
شاهین اهواز و برنامه های بزرگ در فوتبال استان خوزستان.

شاهین اهواز و برنامه های بزرگ در فوتبال استان خوزستان.

از مسعود نوروزی سر مربی تیم بزرگسالان خواستیم ...
فقدان امکانات ما را شرمنده کوهنوردان کرده است!

فقدان امکانات ما را شرمنده کوهنوردان کرده است!

اقبال از علاقه مردم ایذه به حضور در کوهستان ...
فوتسال فولاد خوزستان به دنبال تکرار قهرمانی در دنیا

فوتسال فولاد خوزستان به دنبال تکرار قهرمانی در دنیا

کسب ۵ عنوان قهرمانی و یک نایب قهرمانی کشور،قهرمانی ...