BAMDADZAGROSONLINE.IR
کد خبر : 384535
یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ ، 18:23

یک پیشکسوت فوتبال خوزستان نسبت به روند مدیریت تیم‌های فوتبال این استان انتقاد کرد و گفت: چرا هولدینگ‌های پتروشیمی در خوزستان می‌توانند تیم پایتخت‌نشین را اداره کنند اما تیم‌های خوزستانی در حسرت باشند؟

به گزارش بامداد زاگرس آنلاین و به نقل از ایسنا :مجید باقری نیا با ابراز تاسف بابت وضعیت تیم‌های استقلال خوزستان و فولاد در لیگ برتر، اظهارکرد: فوتبال خوزستان از پای‌بست ویران است و باید فکر اساسی به حال آن شود. فوتبال در باشگاه‌های خوزستانی دستوری اداره می‌شود و مشخص نیست که مدیران آن از کجا می‌آیند. بهتر است بگویم فوتبال از دست فوتبالی‌های خوزستان خارج شده و اکنون فوتبال خوزستان بیشتر سفارشی و رانتی است.

او ادامه داد: اصلا مشخص نیست چه کسانی تیم‌های لیگ برتری خوزستان را می‌بندند، چه کسانی این تیم ها را اداره می کنند و اصلا این افراد چقدر از فوتبال می‌دانند. مگر می‌شود باشگاهی مانند فولاد در یک فصل مدام در حال تغییر و تحول مدیریتی و فنی باشد؟ نتیجه هم می‌شود روز گذشته که باید این گونه در لیگ برتر بماند.

این پیشکسوت فوتبال گفت: نمی‌شود فصل آینده هم تیم‌های خوزستانی به همین شکل اداره شوند و هواداران تیم‌ها این همه استرس متحمل شوند. این بی عدالتی و ظلم به مردم خوزستان است. همین الان می توانم یک لیست ۵۰ نفره به شما معرفی کنم که می‌توانند خیلی بهتر از آقایان فعلی، باشگاه‌های خوزستانی را از نفت آبادان گرفته تا فولاد اداره کنند.

او خاطرنشان کرد: به نظرم مردم خوزستان باید بابت وضعیت تیم‌های خوزستانی مطالبه‌گر باشند. چرا باید وضعیت تیم‌های نفتی به این صورت باشد؟ چرا باید از تهران برای فولاد تصمیم‌گیری کنند؟ چرا یک بانک اگر دلش خواست استقلال خوزستان باید باشد و اگر نخواست تیمی به این اسم نباید باشد؟ این یعنی چه؟ چرا هولدینگ‌های پتروشیمی در خوزستان می‌توانند تیم پایتخت‌نشین را اداره کنند اما تیم‌های خوزستانی در حسرت باشند؟

باقری‌نیا گفت: کار نمایندگان مجلس و استاندار خوزستان چیست؟ مسئول آسیب به روح و روان این مردم علاقه‌مند به فوتبال در پی وضعیت پیش آمده برای تیم‌های خوزستانی چه کسی است؟ مگر این مسئولان می‌توانند نسبت به وضعیت تیم‌های خوزستانی و روح و روان مردم، خود را مسئول ندانند؟

او بیان کرد: حرف‌های زیادی در دل من مانده و اگر پیش از این سکوت کردم فقط به خاطر کمک به تیم‌های خوزستانی جهت بقای آنها در لیگ برتر بود. واقعا متاسفم که فولاد ‌به عنوان کامل‌ترین و بزرگترین باشگاه ایران، امسال فقط تلاش می‌کرد که سقوط نکند در حالی که ابتدای فصل تیم را برای قهرمانی بسته بودند. این فوتبال باید از ریشه درست شود و خورستانی‌ها نمی‌خواهند دیگر از تهران برای تیم‌های آنها تصمیم‌گیری شود. در خوزستان مدیرانی داریم که چندین و چند بار باشگاه‌های خوزستانی را قهرمان کرده‌اند. قحط‌الرجال که نشده است و آقایان هم اگر قصد مدیریت دارند در باشگاه‌های استان‌های خودشان مدیریت کنند.

این پیشکسوت تاکید کرد: البته خوزستانی‌ها چوب اختلاف خودشان را می‌خوردند و همین فاصله باعث می‌شود طرف مقابل بهره‌برداری خود را داشته باشد و نتیجه این شود که خود ما برای نیفتادن فولاد و استقلال خوزستان گریه کنیم و بعد هم خوشحال شویم تیمی که باید برای قهرمانی تلاش می‌کرد، سقوط نکرد.

 

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha
آخرین اخبار
برگزاری فیستوال استعدادیابی مدارس فوتبال اهواز

برگزاری فیستوال استعدادیابی مدارس فوتبال اهواز

در این فیستوال بازیکنان برتر شناسایی شدند ...
شاهین اهواز و برنامه های بزرگ در فوتبال استان خوزستان.

شاهین اهواز و برنامه های بزرگ در فوتبال استان خوزستان.

از مسعود نوروزی سر مربی تیم بزرگسالان خواستیم ...
فقدان امکانات ما را شرمنده کوهنوردان کرده است!

فقدان امکانات ما را شرمنده کوهنوردان کرده است!

اقبال از علاقه مردم ایذه به حضور در کوهستان ...
فوتسال فولاد خوزستان به دنبال تکرار قهرمانی در دنیا

فوتسال فولاد خوزستان به دنبال تکرار قهرمانی در دنیا

کسب ۵ عنوان قهرمانی و یک نایب قهرمانی کشور،قهرمانی ...